• فرآیند بهینه‌سازی ثابت شده از کنترل سطح پایه تا روش‌های پیچیدة پمپاژ
  • مشخصه‌های قابل برنامه‌ریزی، تعمیر و نگهداری و اثرات کربنی شرکت‌ها را کاهش می‌دهد.
  • طیف وسیعی از کاربردها در صنایع جامع و محیطی

شرکت زیمنس، کنترل‌کننده‌های جدید پمپ، جریان و سطحِ Sitrans LT500 را برای فرستنده‌های اولتراسونیک و راداری یا هر دستگاه دو سیمه 4 تا 20 میلی آمپر، ارائه کرده است. از کنترل سطح پایه تا روش‌های پیچیده پمپاژ، این دستگاه‌ها صحت و قابلیت اطمینان خواسته شده توسط برنامه‌های مختلف را فراهم می‌کنند. کنترل‌کنندة Sitrans LT500 با 2 نقطة اندازه‌گیری، 6 رله‌ی کنترل یا هشدار، 2 ورودی گسسته، 3 خروجی آنالوگ و گزینه‌های ارتباطی دیگر، انتخاب جذابی برای کاربردهای کنترلی شما خواهد بود.

با تضمین تطابق محیطی، این کنترل‌کننده‌ها عملیات را با توجه به قوانین محلی حفظ کرده و به شرکت‌ها در حفظ و نگهداری محیط‌زیست کمک می‌کنند؛ و در عین حال همچنان سوابق فرآیند خود را به صورت دقیقی ثبت می‌کنند. اندازه‌گیری‌های جریان با دقت بالا، استانداردهای ISO را برآورده کرده و ثبت داده‌ها روی تراشه، تضمین می‌کند که پشتیبان‌گیری از داده‌ها برای تطبیق با مقررات قابل اطمینان است.

کاربران می‌توانند به سادگی تجهیزات قدیمی را به کنترل‌کننده Sitrans LT500 مجهز کنند، زیرا کنترلِ سیستمِ بهبود یافته، به طور مستقیم ذخایر را به خط اصلی شرکت می‌رساند. با برنامه‌ریزی پمپ‌ها قبل از شروع دوره‌های زمانی پرتقاضا، کاربران می‌توانند از ساعات اوج مصرف انرژی و افزایش قیمتِ همراه آن جلوگیری کنند. سایر مشخصه‌های قابل برنامه‌ریزی به کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری از جمله کاهش حلقه گریس (grease)، زمان پمپاژ و پمپ‌های جایگزین کمک می‌کند.

نصب دستگاه کنترل‌کننده Sitrans LT500 از ارزشمندترین دارایی‌های شرکت محافظت می‌کند. دستگاه‌های قابل اطمینان باعث می‌شوند که کارکنان از حضور در فضاهای محدود یا بالای شناورها خودداری کنند. از طریق ایمنی کنترل‌کننده، کاربران می‌توانند دستگاه را در یک کاربرد با عملیات دکمه فشاری ساده یا با استفاده از کنترل پشتیبان در PLC پیکربندی کنند. هشدارهای سطح بالا و حذف سطح پشتیبان به جلوگیری از سرریز‌شدن مواد، اطمینان از ایمنی کارکنان، تجهیزات و محیط کمک می‌کند. بهینه‌سازی فرآیند به معنای تجارت بهتر است. به منظور بهبود از راحتی اتاق کنترل، یا اتصال این دیجیتایزرها، به فضای ابری، اینترنت اشیاءِ صنعتی، یا شبکه‌ها، فرآیندها را تجزیه و تحلیل کرده و نواحی را با استفاده از پروتکل‌های صنعتی استاندارد شناسایی کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید