سیستم xplanar
میانگین امتیاز این مقاله: 0 از 5
( تاکنون 0 نفر امتیاز داده‌اند )

سیستم XPLANAR

 

XPlanar  یک سيستم انقلابی برای خودكارسازی است كه می‌تواند موانع موجود را حذف كند و مرزهای توانایی‌های ما را جابه‌جا نمايد. شركتBeckhoff از flying motion technology بهره‌ گرفته است و توانسته است كه روش‌های جديدی را برای حل مسائل خودكارسازی، ارائه نمايد. XPlanar به شما آزادی ذهنی می‌دهد تا بتوانيد به صورت پيوسته روندهای كاری را تغيير دهيد و تمامی تفكرات رايج در مورد توليد خودكار را از بين ببريد. به علاوه XPlanar به شما كمك می‌كند تا بتوانيد مزيت‌های رقابتی خود را پايدار كنيد و به غيرممكن‌ها دست يابيد.

XPlanar در داخل شركت Beckhoff توليد شده است و شما می‌توانيد همين الان آن را خريداری كنيد؛ اين محصول میتواند ماشين‌ها و فرآيند‌های شما را با بهره‌گيری از flying motion technology، متحول كند. توليدكنندگان و سازندگان ماشين‌ها از اين محصول شگفت‌زده خواهند شد. زيرا انعطاف‌پذيری و توان عملياتیِ بالای آن همراه با ساده‌سازی در طراحی كارخانه‌ها و ماشين‌ها، خواهد بود. امروزه مشتريان Beckhoff از XPlanar در واحدهای عملياتی برای متحول كردن عمليات‌های خود، استفاده می‌كنند.

سیستم Xplanar
نمایی از پنل‌های سیستم Xplanar

قابلیت ها

XPlanar كاملا درون محيط برنامه‌نويسی TwinCAT يكپارچه شده است و در آن اجرا می‌شود. ارتباطات در XPlanar توسط شبكه‌های EtherCAT برقرار خواهند شد.

سیستم کنترل
xplanar همراه با TwinCat

 تنوع در كنترل حركت

 از صفحات اين سيستم می‌توان به صورت افقی و عمودی استفاده كرد و آنها را به سمت بالا يا پايين هدايت نمود.

نرم‌افزار خودكارسازی TwinCAT3 شركت Beckhoff می‌تواند حركت‌های هماهنگ و بدون برخورد را برای تمامی صفحات مهيا كند؛ به علاوه شما می‌توانيد مسير سيستم را بهينه كنيد.

اين محصول در بسياری از كاربردها، تاثيرگذار خواهد بود

XPlanar در كاخانه‌های صنعتی (به خصوص فرآيند‌های بسته‌بندی خودكار، مونتاژ كردن، چينش و فرآيندهای آماده كردن سفارشات) و در كارخانه‌های توليد ماشين، به عنوان يك سيستم حمل‌ و نقل انعطاف‌پذير، شناخته می‌شود. اين ويژگی‌ها باعث می‌شود كه XPlanar يك انتخاب مناسب برای صنايع مختلف از جمله مواد غذایی، دارویی و آزمايشگاهی باشد.

این مقاله چطور بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید