میانگین امتیاز این مقاله: 0 از 5
( تاکنون 0 نفر امتیاز داده‌اند )

گروه صنعتی IIC

گروه اینترنت صنعتی (IIC) در حال حاضر، انتشار استانداردهای صنعتی جهانی را برای مقاله اینترنت اشیا (IOT) صنعتی برای عرضه راهنمای صنعتی، توافق و استفاده از استانداردهای IIOT را در دستور کار قرار می­دهد.

این مقاله، یک نسخه و یک راهکار برای ایجاد امکان تعامل و سازگاری سیستم همراه با اکوسیستم کلی IIOT ارائه می­کند.

Erin Bournival، سرگروه و مهندس گروه کاری استانداردهای IIC فناوری Dell گفته است: «اینترنت اشیا صنعتی (IIOT)، جهانی به سرعت در حال گسترش از اشیاء متصل به هم است.

هر چه سیستم­های IIOT گسترش می­یابند، سازمان­ها داده­های زیادی را از طریق الگوریتم­های یادگیری ماشین، مصرف می­کنند و آن­ها را بین شرکا، مشتریان و سایرین به اشتراک می­گذارند. یکپارچگی و تعامل در محیط­های IIOT ضروری هستند.

رسیدن به این امر در محیط­های IIOT پیچیده، ساده نیست، بنابراین استانداردها، نقش اساسی ایفا می­کنند.»

Erich Clauer، سرگروه کاری استانداردهای IIC و استانداردهای صنعتی VP و منابع باز، SAP، گفته است: «کاربران و فروشندگان نمیتوانند یک واسط دلخواه را در هر زمانی که اجزا یا سیستم­ها نیاز به تعامل داشته باشند، مهندسی کنند.

استانداردها، اصطلاحات خاصی برای تعامل هستند و می­توانند گسترش رابط­ها را مدیریت کنند.

برای منابع، استانداردها می­توانند هزینه­ ها را کاهش داده یا حذف کنند.»

فناوری عملیاتی

Claude Baudoin، مشاور اصلی، مدیر IT و علمی و یکی از نویسندگان این مقاله گفته است: «فناوری عملیاتی (OT) نمی­تواند بیش از این، اجزای مجزای اتوماسیون را به کار گیرد.

فناوری اطلاعات (IT) و OT (فناوری عملیاتی) باید با هم کار کنند تا به تحول دیجیتالی دست یابند. محیط­های IIOT توسط اینترنت به سیستم­های سازمانی متصل می­شوند و باید با ارتباطات IT، امنیت و قوانین داده­ها موافق باشند.  

علاوه بر این، مشتریان به رعایت استانداردها نیاز دارند تا از ایجاد مشکل برای فرشنده اجتناب شود. رعایت استانداردها سبب ایجاد یک محیط رقابتی می­شود که در آن عدم حمایت از استانداردها-بین­المللی، محلی، صنعتی یا عمکلرد خاص- یک عیب رقابتی است.

ادارات تنظیم مقررات باید ملزم به رعایت استانداردها باشند تا نظارت خود را انجام داده و به راحتی به فعالیت­ها رسیدگی کنند. همچنین استانداردها، مهارت­های کارمندان را به همراه تصمیمات و شرکت­ها منتقل می­کنند.

راهکار استاندارد

Sven Toothman سر ویراستار پروژه و استانداردهای صنعتی و معمار منبع باز، SAP SE گفته است: «سازمان­ها باید یک راهکار استاندارد را تعریف نموده و اجرا کنند.

سهام­داران IIOT باید استانداردها را هنگامی که به وجود می­آیند، پذیرفته و پیاده کنند، اما این تعهد محدود، سازمان را غافلگیر می­کند. با مشارکت در توسعه استانداردها، سازمان­ها می­توانند ایجاد استانداردهای جدید را پیش­بینی کنند.

این امر شامل تعهد بوده و به فرایندها، طراحی محصول و بودجه تعمیم می­یابد.»     

اعضای IIC که مقاله استانداردهای صنعتی جهانی را برای IOT صنعتی نوشته­اند و فهرستی از افرادی که در آن مشارکت داشته­اند را می­توان در اینجا در صفحه اینترنتی IIC یافت.

در مورد گروه اینترنت صنعتی گروه اینترنت صنعتی، سازمان پیشرو جهانی است که تجارت و اجتماع را با افزایش سرعت اینترنت اشیا صنعتی (IIOT) تغییر می­دهد. IIC، IIOT مطمئن را منتقل می­کند که در آن سیستم­های جهانی و تجهیزات به صورت ایمن به هم متصل شده و برای انتقال نتایج تبدیل، کنترل می­شوند. گروه اینترنت صنعتی، برنامه­ای از گروه مدیریت اشیا (OMG) است.

برای خواندن مطالب بیشتر دراین زمینه میتوانید مقالات تکنولوژی مدرن: پیش‌بینی این‌که چگونه اینترنت اشیا می‌تواند روند تولید را تغییر دهد و پردازش، پروتكل‌ها و بخش ايمني: يك نگاه دقيق به اينترنت اشيا را مطالعه کنید.

همچنین لطفا مارا در شبکه اجتماعی لینکدین همراهی بفرمایید

برای مطلع شدن از حدیدترین اخبار صنعت جهان لطفا و حتما درخبرنامه سایت عضو شوید.

این مقاله چطور بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید