میانگین امتیاز این مقاله: 0 از 5
( تاکنون 0 نفر امتیاز داده‌اند )

در نمایشگاه راه حل‌های تولید هوشمند (Smart Production Solutions (SPS))   زیمینس یک منبع تغذیه واحد 24 ولت 3 فاز جدید در خط تولید Sitop PSU6200 ارائه کرد که دامنه ی کاربرد منبع تغذیه استاندارد را گسترش می‌دهد.

منبع تعذیه واحد جدید در Sitop PSU6200 به طور متوالی یک جریان خروجی نامی 5،10 و یا 20 امپر را تغذیه می‌کند. دامنه‌ی قبلی کاربرد یک فاز که شامل کاربردهای روی شبکه سه فاز ولتاژ 400 ولت می شود را توسعه می‌بخشد. یک ورودی قوی به این معناست که عملیات را دائما ، تنها از 2 فازپشتیبانی می‌کند به علاوه  Power Factor Correction (PFC)(اصلاح ضریب قدرت) اکتیو، مولفه‌ی جریان راکتیو را کاهش می‌دهد. منبع تغذیه سه فاز بازده بالا تا 95 درصد دارد و با داشتن محفظه‌ی باریک فلزی و ترمینال های فشار به راحتی نصب می‌گردد. عملکرد ممطئن آن این اطمینان را به ما می‌دهد که ظرفیت اضافه بار واحد های قوی که ویژگی‌های جریان دائمی را برای حفظ ولتاژ خروجی به مدت طولانی امکان پذیر می کنند را 20 درصد بیش از جریان نامی خود را حتی در دمای بالای 45 درجه سانتی گراد تغذیه ‌کنند.

با داشتن ذخیره انرژی خود، آنها می‌توانند 50 درصد بیشتر از جریان نامی خود شرایط اضافه بار را برای 5 ثانیه تحمل کنند.

منبع تغذیه سه فاز Sitop PSU6200 دارای یک طراحی باریک است و رابط تشخیص برای نظارت شرایط موثر در PLC را داراست.

واحدهای منبع تغذیه  Sitop PSU6200 جدید بیش از 10 آمپر هستند که یک رابط عیب یابی برای نظارت و مانیتورینگ وضعیت جزئیات تغذیه 24 ولت را دارند.

ولتاژ ، جریان، دما، مقدار استفاده و دستگاه های تنظیم را می توان نظارت کرد. سیگنال به سادگی به یک ورودی دیجیتال PLC منتقل می‌شود. بلوک های تابع آزاد  کد سریال کنترل کننده‌ی  S7-1200 و S7-1500را ارزیابی می‌کنند در حالی که صفحات جلوه ایی تجسم را در سیستم فرایند WINCC آسان میکند.

 

این مقاله چطور بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید