معرفی محصولات جدید
میانگین امتیاز این مقاله: 0 از 5
( تاکنون 0 نفر امتیاز داده‌اند )

آوردن محصولات جدید به بازار، چه از یک نام تجاری جدید و چه از برندی قدیمی، هرگز آسان نیست. این حرف را کسانی می‌زنند که خود به شرکت‌های Bowflex ،Schwinn و Soft Science کمک کرده‌اند تا کار دشوار راه‌اندازی خطوط تولید و برندهای جدید را انجام دهند.

اگرچه در این راه اصول و استراتژی‌های هدایت کننده‌ای را انتخاب می‌کنید که شانس موفقیت را افزایش می‌دهد، اما بخشی از هیجان کار این است که نمی‌توانید روی این اصول و استراتژی‌ها حساب کنید؛ که این امر راه‌اندازی بازار فروش هر محصول را به امری دشوار بدل می‌کند.

دلیلی برای بودن در بازار داشته باشید یا اینکه شکست بخورید

این سخن تنها قطعیت در معرفی محصولات جدید است. مردم برای خرید کردن به دلیل نیاز دارند. خرده فروشان برای ذخیره نیاز به دلیل دارند. بنابراین برای فروش هم نیاز به دلیل دارید. دلیل معمول خودداری از خرید محصول در یک صنعت این است که «ما به … نیاز نداریم».

تمایز قوی، کلید پیروزی در انتخاب محصول و به دست آوردن کانال‌های توزیع است. بهتر است که تمایزتان به راحتی قابل تکرار نباشد. به این ترتیب طولی نخواهد کشید که بتوانید جای خود را در بازار حفظ کنید.

به عنوان مثال، کفش‌های Soft Science را که از مواد Trileon ساخته شده‌اند، بیش از سایر کفش‌ها در برابر لغزش مقاوم، سبک و ضد میکروب هستند. Trileon مزایای رقابت‌پذیری دارد. متخصصان اطفال از این محصول حمایت کردند و بدون هیچ گونه هماهنگی، ماهیگیران نیز از آن حمایت کردند.

کسب و کار را کوچک و در جای مناسب آغاز کنید

حتی اگر این پول را دارید که در بازارهای بزرگ فعالیت کنید و برندها و محصولات شناخته شده را به فروش برسانید، هنوز هم دلایل متعددی حداقل در ابتدا برای کوچک شروع کردن کسب و کار وجود دارد. دلیل می‌خواهید؟ این امر به شما چابکی لازم را می‌دهد تا جوامعی از طرفداران وفادار به برند خود بسازید.

کوچک شروع کردن به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت متناسب با زمان، خود را تغییر دهید و برای تسلط بر بازارهایی که فروش در آنها صورت می‌گیرد، هزینه کنید. می‌توانید تاثیرگذاری این بازار‌ها را شناسایی کرده و بر آنها غلبه کنید. می‌توانید زمان و تلاش خود را در برقراری مکالمات معنادار با مشتریان، تقویت روابط و بهبود محصول خود سرمایه گذاری کنید.

محصول جدید
همیشه ایده‌های جدید داشته باشید

روی بازارهای ماجراجویانه تمرکز کنید

بیش از هر زمان دیگری مصرف‌کنندگان به برندها روی آورده‌اند تا به ترکیب گسترده محصولات موجود کمک کنند و آنچه را که به آن اعتماد دارند خریداری کرده و درگیر ریزه‌کاری‌ها نشوند. اما هنوز بازارهایی وجود دارد که در آنها مصرف‌کنندگان ذهن بازتری دارند، وفاداری کمتری به برند دارند و تمایل دارند نوآوری‌های جدید را امتحان کنند..

از ارتباط مستقیم با مشتری منفعت ببرید

اگر خرده فروشان به شما سخت می‌گیرند، امید خود را از دست ندهید؛ هنوز مستقیما با مصرف‌کننده در ارتباط هستید. در حالی که موفقیت در گذشته در بازار عمده‌فروشی بود اما بازارها در حال تغییر هستند تا شرکت‌ها بتوانند ارتباط مستقیم با مشتری داشته باشند و به شیوه مستقیم برای آنها بازاریابی کنند.

با یک برنامه جامع تبلیغات اجتماعی و دیجیتالی که با بازاریابی سنتی ادغام شده است، می‌توانید فروشی گسترده را تجربه کنید.

به طور خلاصه، تنها در صورتی که دلیل خوبی برای معرفی محصول دارید، محصول جدیدی را به بازار بیاورید. در صورت امکان از درگیری با برندهای بزرگ در بازارهای خود خودداری کنید. در عوض از تمایز خود برای تسلط بر قفسه‌های فروشگاه استفاده کنید چرا که قدرت در حال حاضر در دست مصرف‌کنندگان است. اگر بتوانید تعداد افراد کم اما فداکاری را متقاعد کنید که محصول شما محصولی است که بازار منتظر آن بوده، با شما همکاری خواهند کرد تا محصول خود را به دیگران بفروشید. راه‌اندازی محصولات با افرادی که در کنار شما می‌جنگند کاری ترسناک و خطرناک نخواهد بود.

در زیر محصول الکترونیکی یک شرکت را مورد بررسی قرار می دهیم؛

 کارت انتخابی Profinet شرکت Hardy

کارت Profinet
یک نمونه کارت پروفی نت

کارت انتخابی Profinet از راهکارهای Hardy Process است که به همراه کنترلر وزن HI 4052+ کار می‌کند.

HI 4050+ یک کنترلر وزن سریع و با وضوح بالا است که به کاهش نیروی کار، افزایش سرعت تولید و بهبود کیفیت و ایمنی محصول نهایی کمک می‌کند. HI 4050+ به عنوان یک کنترلر وزن در سیستم PLC ،PC یا DCS عمل می‌کند.

مزایای این تجهیز:

– می‌توانید از آن با یا بدون صفحه نمایش استفاده کنید.

– قادر خواهید بود برق AC یا DC را برای فعالسازی آن انتخاب کنید.

– می‌توانید گزینه Digital I/O را که مناسب شماست اضافه کنید.

– شبکه ارتباطی را به دلخواه انتخاب کنید: EtherNet/IP ،PROFINE ،DeviceNe ،ControlNe ،Allen-Bradley Remote I/O ،Profibus و Modbus TCP/IP

کنترلر سری HI 4050+ برای بهینه‌سازی فضای پنل طراحی شده است و عمق آن تنها 76.2 میلی‌متر (3 اینچ) است.

راحتی نصب

 هیچ ابزار یا تخصص خاصی مورد نیاز نیست. کافی است پنج تا نه سوراخ استاندارد را در پنل خود ایجاد کرده و نمایشگر جلویی را وصل کنید. هیچ برش مستطیلی لازم نیست. محفظه کنترل می‌تواند به قسمت پشتی پنل و یا از راه دور تا فاصله 100 فوت به ریل DIN متصل شود.

آسانی تنظیمات

 راه‌اندازی سریع و آسان با استفاده از کلیدهای پنل جلویی و صفحه نمایش LCD صورت می‌پذیرد.

کنترلر Hardy
کنترلر وزن سطح بالای کمپانی HARDY

دسترسی آسان

 درگاه ارتباطی اترنت تعبیه شده در کنترل وزن HI 4050 کاربران را قادر می‌سازد تا داده‌ها را به راحتی در یک مرکز تولید به اشتراک بگذارند و زمان و هزینه‌های مربوط به سیم‌کشی شبکه جدید را حذف کنند. حتی می‌توانید داده‌های مخصوص پیکربندی را به راحتی از یک واحد به واحد دیگر با استفاده از یک کارت سیگنال ماژول منتقل کنید. کنترلر وزن HI 4050+ شامل جعبه ابزار Hardy Process با ویژگی‌های اصلی و مهم زیر است:

  • سیگنال ماژول: برای ذخیره خودکار داده‌های پیکربندی و انتقال آسان آن از یک کنترل کننده وزن به کنترل کننده دیگر استفاده می‌شود.
  • C2 Electronic Calibration: به منظور کالیبراسیون دستگاه
  • INTEGRATED TECHNICIAN: به منظور عیب‌یابی و تشخیص سیستم توزین خود
  • WAVERSAVER: به منظور از بین بردن ارتعاش اطراف و بدست آوردن قرائت سریع و دقیق وزن
  • WAVERSAVER+: الگوریتم فیلتریِ تطبیق‌پذیر برای بهینه‌سازی خواندن سریع وزن در شرایط نامساعد

این مقاله چطور بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید