کمپانی امرسون

ادغام پروتکل MTP با محصولات کنترلیِ Emerson’s DeltaV

برای بسیاری از تولیدکنندگان در زمینه‌های شیمیایی، علوم زیستی و داروسازی، آینده با چالش‌ها و فرصت‌های زیادی همراه است.

تجهیزات امرسون
تجهیزات امرسون با استاندارد MTP

خوشبختانه تحول دیجیتالی، ابزارهای زیادی را برای کاهش هزینه‌ها و افزایش ظرفیت تولید فراهم کرده است. در حالی که قابلیت ردیابی به سهولت برآورده ساختن الزامات کیفی و نظارتی کمک کرده است، توانایی گسترش دادن محصولات ماژولار به صورت انعطاف‌پذیرتر به تولیدکنندگان این امکان را داده است تا با افزایش سرعت عرضه در بازار، به تقاضای رو به افزایش پاسخ دهند.

فعالیت اخیر کمپانی امرسون

فعالیت اخیر امرسن برای به تصویر کشیدن این روند مفید است. این شرکت اعلام کرد که شروع به ادغام استانداردهای اتوماسیون پروتکل بسته نوع ماژول (MTP) در سیستم‌های کنترلیِ DeltaV و PACSystems خود می‌کند تا به تولیدکنندگان کمک کند هزینه‌های پروژه و عملیات را کاهش دهند و در عین حال زمان برای تولید، از محصولی به محصول دیگر را کاهش دهند.

تجهیز اتوماسیون
یک سیستم کنترل ماژولار (Plug & Play)

MTP توسط انجمن کاربران تکنولوژی اتوماسیون در صنایع فرآیندی (NAMUR) توسعه یافته است. MTP یک رابط کاربریِ خاص به فروشنده ارائه می‌دهد که می‌تواند برای تعریف بسیاری از  رابط‌های متداول، که هنگام ادغام تجهیزات پیچیده کنترلِ فرآیند که در یک کارخانه با آن‌ها مواجه می‌شوید، مورد استفاده قرار گیرد. این پروتکل تعاریف استانداردی از کلیه اطلاعات مورد نیاز از محصولات، برای ارتباط با سیستم‌های سطح بالاتر را ارائه می‌دهد، قابلیت همکاری را افزایش می‌دهد و اجازه می‌دهد تا ماژول‌های یک فرآیند، جداگانه و بدون پیکربندی، اضافه و حذف شوند.

مزایای استاندارد MTP

به طور معمول، زمان لازم برای تولید یک محصول جدید، چالشی عمده برای صنایع است. با این حال، با استفاده از یک استاندارد مانند MTP، کارهای پیچیده‌ای که قبلاً روزها یا ماه‌ها به طول می‌انجامید، می‌توانند با روش‌های جدید این پروتکل جایگزین شوند. به گفته امرسن،MTP می‌تواند هفته‌ها در زمان پروژه و صدها هزار دلار در هزینه‌های یک کارخانه صرفه‌جویی کند.

شان سیمز معاون اول بازاریابی برای پلتفرم DeltaV در امرسن می‌گوید: « MTP یک گام مهم برای کمک به صنایع تولیدی، به منظور پاسخ سریعتر به نیازهای در حال تغییر بازار است. ادغام سیستم‌های اتوماسیون DeltaV و PACSystems ما و همچنین سیستم‌های اتوماسیون کارخانجات به ایجاد تولید ماژولار و منعطف‌تر کمک می‌کند. که این کار سرعت عرضه به بازار را برای مشتریان ما بهبود می‌بخشد.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید