دلیل پایداری حمام‌های کالیبراسیون این است که مایع حمام از تغییر سریع دما جلوگیری می‌کند و اثر جانبی آن آرام کردن آهنگ تغییرِ حمام تا نقطه آزمایش دمای بعدی است.

یک راه افزایش بهره‌وری استفاده از حمام‌های بیشتری است تا همیشه برای دمای اصلی بعدی آماده باشید. از سرمایۀ خود با نقطۀ سه‌گانۀ یک سلول آبی محافظت کنید.

اگر برای دقت بیشتر، در یک SPRT یا دماسنج مرجع ثانویه سرمایه‌گذاری کرده‌اید آخرین چیزی که نیاز دارید از دست دادن همه آن دقت به علت حادثه‌ای است که هیچ اطلاعی از آن ندارید.

حوادث زمانی اتفاق می‌افتد که حداقل انتظار آنها را داشته باشید و اغلب حتی قبل از اینکه دماسنج خود را به دست آورید در بارگذاری اتفاق می‌افتند.

بهترین راه برای اطمینان از حفاظتِ سرمایه‌گذاری خود کنترل منظم آن در یک نقطه سه‌گانه سلول آبی و مقایسه نتیجه‌ها با گزارش کالیبراسیون خودتان است. بهترین آزمایش، نگه داشتن یک نمودار روی دماسنج در صفحه گسترده مانند اکسل و تماشای هر جهش ناگهانیِ خواندن در نقطه سه گانه آب است.

برای خواندن مطالب بیشتر دراین زمینه میتوانید مقالات حمام­های کالیبراسیون (تنظیم) معمولاً بهترین نتایج را ارائه میکنند-بخش دوم و سنسور دما: حقیقتی درباره کالیبراسیون آن ها بخش اول را مطالعه بفرمایید.

همچنین لطفا مارا در شبمه اجتماعی لینکدین همراهی بفرمایید.

برای مطلع شدن از جدیدترین اخبار صنعت جهان لطفا وحتما در خبرنامه سایت عضو شوید.

بخش چهارم : تعداد ابزار هایی که در سایت استفاده میکنید را به حداقل برسانید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید